Servis Talep Formu

1. Servis Talep Bilgileri
Adınız Soyadınız: E-Posta:
Bölümünüz: Kuruluş Adı:
Telefon: Fax:
2. Servis Şartları
3. Fatura Bilgileri
Vergi Dairesi: Vergi Numarası:
Fatura Adresi:
4. Servis Bilgileri
Arızalı Tanımı: Seri Numarası:
Model: Arızanın Bulunduğu Birim:
Açıklama: Görüşülecek Kişi:
Güvenlik Kodu
Servis ekibinin ziyareti için en uygun olduğunuz zaman aralığını belirtin. Talebi yaptığınız tarih ve saati baz alarak aynı gün veya takip eden iş günü için mesai saatleri içinde Minimum 4 saatlik bir zaman aralığı bildirmeniz gerekmektedir.
Tarih: Saat Aralığı:
Önemli Notlar

Sayın müşterilerimize önemli uyarı;

  • 9 Aralık 2003 tarihli, 25311 sayılı T.C. Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe giren İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliği ve diğer ilgili mevzuat gereğince; İnsan Sağlığı ve Çevre açısından tehlike oluşmasını engellemek amacıyla, Teknik Servis talep edilen cihazlar MUTLAKA temizlenerek ve dezenfekte edilerek teslim edilmelidir.
  • Servis hizmetinin verilebilmesi için yukarıdaki formun * işaretli kısımlarının eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir. Eksik doldurulan formlar kesinlikle değerlendirilmeyecektir.
  • Garanti kapsamı cihazlar dışındaki tüm servis taleplerinizde (yedek parça talepleriniz dahil) ilgili faturanıza servis ücreti ilave edilir.
  • Tamir veya yedek parça fatura bedellerinin ibraz tarihinden itibaren 15 gün içinde ödenmesi gerekir.
  • Servis tamir süremiz azami 30 iş günü olup, servise müteakiben 90 takvim günü içerisinde alınmayan ürünlerden firmamız sorumlu değildir.