Teknik Servis

"Önemli olan zaman ve güvense Teknik Servisimizle Hizmetinizdeyiz."

Teknik servis hizmetleri, Tıbbi Cihazlarımızla gerekli tüm eğitimleri almış olan biyomedikal cihaz teknikerleri ve servis elemanları tarafından verilmektedir.
 
Teknik destek anlamında müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız tıbbi cihaz ve medikal ekipmanlara teknik servis hizmeti sunmaktadır.
 
 
Bakım Anlaşmaları
 
 
Bakım anlaşmaları dâhilinde periyodik bakımlar yapılır. Bu bakımlar cihazınızın arıza çıkartma ihtimalini en aza indirmeyi amaçlar.
 
Tecrübeler ve yapılan istatistikler, oluşan arızaların %40’ının periyodik bakımlar ile engellenebildiğini göstermiştir, bu tip arızalar cihazın genel temizliği, bakımı ve kalibrasyonları ile ilgilidir ve çözümü için parça gerektirmez.
 
Ayrıca periyodik bakımı yapılmayan bir sistemde zaman içerisinde elektronik kartlar üzerinde toz birikimi oluşur, bu tozlar aşırı ısınmaya neden oldukları gibi, ısı ile karbonlaşarak iletkenlik kazanırlar. Bu da üzerinde aşırı toz birikmiş elektronik kartın arızalanmasına neden olur.
 
Bakım anlaşmaları hem cihazınızın arıza yapma periyodunu azaltır hem de arıza durumunda müdahale sürelerini sözleşme doğrultusunda minimumda tutar.
 
 
Orijinal Yedek Parça Temini
 
 
Altus Teknik Servis Hizmetleri, cihazlarınız için gereken her türlü yedek parçayı yerel stoklardan veya üretici firmaların global stoklarından hızla temin edebilmektedir.
 
 
Kullanıcı Eğitimi
 
 
Teknolojik sistemlerin verimliliği, uygulamaların doğru ve güvenilir olması “Departman Performansı”nı belirleyen en önemli etkenlerdir.
 
Bunu sağlamak amacıyla, uzmanlarımız tarafından Aplikasyon Eğitim hizmetlerini de sağlamaktadır.
 
Teknik servisimiz Türk Standartları Enstitüsü “TS 12 426 Yetkili Servisler (TSE-HYB)” Standardına uygunluk belgesine sahiptir.
 
Kullanıcılarımızın servis taleplerini mutlaka Servis Talep Formu ile merkezimize bildirmeleri gerekmektedir. Türkiye’nin her yerinden internet sitemiz üzerindeki Servis Talep Formunu doldurarak veya formu yazıcıdan döküp faks ile de Teknik Servimize başvurabilirsiniz.
 
teknikservis@altusmedikal.com